طراحی سایت

ورود به تجارت الکترونیک یک اقدام ضروری برای اکثر کسب‌و‌کارها محسوب می‌شود. تمام مشتریان شما به نوعی در فضای آنلاین حضور مستمر دارند. پس شما نیز برای آغاز برندینگ باید خود را در فضای آنلاین معرفی کنید.در این مقاله، ما برخی از مزایای طراحی وب سایت برای کسب­‌وکار شما را مورد بحث قرار خواهیم داد.

در عصر حاضر، اگر برای کسب­ وکار شما هیچ وب‌سایتی وجود ندارد آن را بدون هویت بدانید. همه می­دانند که بازاریابی دیجیتال برای هرکسب­‌وکاری بسیار مهم است و درآمد را افزایش می‌­دهد.یکی از راههای حضور شما در دنیای دیجیتال وب­ سایت شرکت شماست. یک وب­سایت دامنه‌ه­ای با تعدادی از صفحات حاوی محتوای سایت شماست. برخی از شرکت­ها تنها از طریق وب­سایتشان کسب­‌وکار می­کنند .

بهترین راه برای رشد کسب‌وکار شما این است که هزینه­ ها را کاهش دهید و تنها به سمت رشد تمرکز کنید. کاهش هزینه یک مزیت طراحی سایت برای کسب­‌وکارها می توان در نظر گرفت. وب­سایت بهترین روش کاهش هزینه ­های کسب­‌وکار است. هزینه نگهداری و اجرای یک وب سایت صرفا چند میلیون است. بازاریابی مناسب وب سایت شما باعث رشد مداوم و بیشتر کسب ­وکار شما می­شود. اگر وب سایت شما به درستی طراحی شده و توسعه یافته باشد، تبدیل بازدید کننده به مشتری را تضمین می­کند .داشتن یک سایت مزایای فراوان  دارد از جمله از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد

برای طراحی یک سایت داینامیک فقط کافیست هزینه ای اولیه برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن شما می توانید بینهایت صفحه ایجاد کنید که  هزاران و یا میلیونها کاربر از جاهای مختلف جهان می توانند بارها و بارها از آن ها بازدید کنند.

سایت شما با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.

بهبود سئو سایت

به استراتژی ها، تکنیک ها و تاکتیک های که جهت افزایش تعداد بازدیدکنندگان برای بدست آوردن جایگاه های بالا در موتورهای جستجو است، گفته می شود. بهینه سازی سایت باعث ظاهر شدن وب سایت ها در موتورهای جستجو شده که متعاقبا به رونق کسب و کارها کمک بزرگی خواهد کرد.  بهینه سازی سایت باعث می شود هنگامی که کلمات کلیدی شما جستجو شد، وب سایت شما در صفحه نخست موتورهای جستجو ظاهر شود. خدمات سئو در واقع فعالیت هایی است که به دو دسته تقسیم می شود: 1- سئو سایت داخلی 2- سئو سایت خارجی شرکت سئوکار های گروه تخصصی بارنا به صورت حرفه ای با استفاده از کادری مجرب در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دارای تجربه های زیادی بوده و به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد. هدف ما قراردادن کلمات کلیدی مورد نظر شما جزو رتبه های نخست موتورهای جستجو است.

با توجه به میزان رقابت در کلمات و هم چنین سطح کیفی سئو سایت .…

سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

 

اپلیکیشن

البته شرکت‌ها تمایل به حداکثر بهره‌وری از منابع خود برای کسب بهترین نتیجه را دارند. در کنار روند رو به رشد استفاده از تلفن‌های هوشمند، استفاده از اپلیکیشن ها توسط شرکت‌ها و کسب و کارها تبدیل به یک استراتژی برای تولید دسته‌ای از مزایا برای آن ها شده است

اپلیکیشن ها را به عنوان تقویت‌کننده فروش خود در نظر بگیرید.

یکی از اصلی‌ترین اهداف هر کسب و کاری رشدی پایدار و افزایش سود است. تجربیات موفقیت‌آمیز رهبران بازار امروز جهان ثابت کرده است که اپلیکیشن ها می تواند به طور چشمگیری به افزایش فروش کمک کند با توجه به استفاده روزافزون از گوشی های هوشمند، وجود اپلیکیشن های موبایل باعث شده است که این رقابت بین کسب و کارها هیجان انگیز تر شود. طبق آمار گوگل ، افراد برای جستجو کردن مطالب خود از طریق موبایل بجای جستجوی سنتی از طریق کامپیوتر ها رو به افزایش است ، از اینرو گوشی های هوشمند جایگزین خوبی برای افراد می باشد در نتیجه، تجارت از طریق تلفن همراه رو به رشد است. و کسب و کارها، بزرگ و کوچک، به دنبال آن بودند.

با توجه به آمار ، حتی کسب و کارهای کوجک در حال اجرایی کردن این برنامه هستن بدان صورت که در آینده ای نزدیک اگر شما اپلیکیشن کسب و کار خود را نساخته باشید از رقبا پیشین در زمینه کاری مشابه عقب مانده و مشتریان خود را از دست می دهید. داشتن یک اپلیکیشن خوب فرصتهای جدیدی را بجود می آورد و همجنین باعث پیشرفت شما را در کسب و کار خواهد شد تا بتوانید پاسخگو نیازهای مشتریان باشید

تولید محتوای سایت

محتوا به ساختارهای گفته می‌شود که دارای معنی و مفاهیم خاص هستند و می‌توانند پیغامی را به مخاطب منتقل کنند. این ساختارها در قالب متن، تصویر، ویدیو و صوت طراحی می‌شوند. نمونه‌های این عناصر را می‌توانید در رسانه‌های مختلف، شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های اینترنتی مشاهده کنید.در سایت‌های اینترنتی محتواهای متنی بیشترین کاربرد را دارند اما در شبکه‌های اجتماعی سایر انواع محتوا به کار گرفته می‌شود. در حال حاضر محتوا اینستاگرام را تصویر، ویدیو و متن تشکیل می‌دهد. زمانی که از تولید محتوا نام برده می‌شود، منظور ساخت و طراحی محتواهایی است که با هدف خاصی به کار گرفته می‌شود.

در سایت‌های اینترنتی، کاربران به وسیله محتواها جذب می‌شوند. موتورهای جستجو همچون گوگل از طریق محتواهای یک سایت، آن را به کاربران معرفی می‌نمایند. از این رو داشتن یک محتوا جذاب برای موفقیت یک سایت الزامی است. از دیگر مزایا تولید محتوا سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

محتوا بهترین راه برای جلب اعتماد کاربران است.استفاده ازمحتواهای مفیدی که می‌تواند نیاز کاربران را رفع نماید، باعث افزایش اعتماد کاربران به یک سایت خواهد شد.

تبلیغات گوگل

یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت تبلیغات می باشد. از آنجایی که یکی از بهترین روشهای تبلیغ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) می باشد، با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفمند و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند.
این فرایند موجب بهبود رتبه سایت شما در گوگل می‌شود