تولید تیز تبلیغاتی

امروزه تولید تیزر تبلیغاتی و پخش تیزر از تلویزیون و فضای مجازی یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی است. تولید تیزر تبلیغاتی یا ویدئو کلیپ تبلیغاتی در سطوح مختلفی انجام می‌شود. ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان به شما این امکان را می دهد که چندین ویدئو از کسب وکار خود داشته باشید که در هر مکان و زمانی از آن ها استفاده کنید. نمونه کار تیزر تبلیغاتی شرکت تبلیغاتی بارنا در زمینه های مختلف موجود است و شما عزیزان می‌توانید براحتی نمونه کارهای ما را ملاحظه نمایید.
تبلیغات بزرگ مخصوص برندها و هلدینگ های بزرگ نیست، برای بزرگ شدن و دیده شدن باید تبلیغات بزرگ کرد.

تیزر تبلیغاتی موفق

یک تیزر تبلیغاتی موفق حاصل سناریوی خلاق، کارگردانی حرفه‌ای و پخش هوشمندانه از رسانه‌های مناسب است.

باید توجه داشته باشید پخش تیزر تبلیغاتی شما در کدام ابزار و رسانه تبلیغاتی اثربخشی بیشتر دارد.

تیزر تبلیغاتی شما باید علاوه برمعرفی شما جنبه تبلیغاتی نیز داشته باشد.

در ساخت تیزر تبلیغاتی حتما به داشتن یک سناریوی جذاب توجه نمایید.

هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نکنید و یک تیزر تبلیغاتی باکیفیت و درخور برندتان بسازید.

تعهد و مسئولیت پذیری یکی از عوامل مهم موفقیت در اجرای پروژه‌های تبلیغاتی است.

افراد متعهد و مسئولیت پذیر به علت پاسخگو بودن قابل اعتمادترند و همکاری با این افراد آرامش بخش است.
تیم حرفه‌ای شرکت تبلیغاتی بارنا با سابقه‌ای درخشان، در زمینه ساخت انواع تیزر تبلیغاتی فعالیت می‌نماید.

  • تولید تیزر تبلیغاتی
  • تولید انیمیشن تبلیغاتی
  • تولید موشن گرافیک تبلیغاتی
  • ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام
  • ویدیو کلیپ تبلیغاتی

انیمیشن

ساخت انیمیشن یکی از ترفند های موثر در تبلیغات عصر جدید است. ین روزها ساخت انیمیشن تبلیغاتی به قدری پرطرفدار شده است که برای دیده شدن، محبوب ماندن،‌ مخاطب جذب کردن و ‌خریدار داشتن در فضای مجازی باید از انیمیشن تبلیغاتی استفاده کنید. د رواقع با ساخت انیمیشن تبلیغاتی فکر و خیال مخاطبانتان را تسخیر میکنید.
بسیاری از مردم بر این باورند که ساخت انیمیشن بسبار گران است اما در واقع وقتی در تبلیغات خود به سراغ ساخت انیمیشن تبلیغاتی بروید کمتر هزینه میکنید و در زمان کوتاهتری به نتیجهی مورد نظرتان میرسید. وقتی در تبلیغات برند خود از ساخت انیمیشن تبلیغاتی استفاده میکنید، چهرهای ماندگار از برندتان در خیال مخاطبان خلق خواهید کرد که با گذر سالها از خاطرشان پاک نخواهد شد و هر کجا که صحبتش به میان آید، نام و یاد کسب و کارتان را در دلها زنده خواهد کرد. انیمیشن تبلیغاتی کمک خواهد کرد تا محتوایی برای معرفی برندتان تولید کنید که در خیال مخاطبان امروز و مشتریان فردا نقش میبندد و خاطره‌ساز میشود.
شرکت تبلیغاتی بارنا متخصص در زمینه ساخت انیمیشن 2بعدب و 3 بعدی است. با ما همراه شوید

لوگو موشن

لوگو موشن چیست و چه کاربردی دارد؟ شاید تا به حال دیده باشید که لوگوی یک برند خاص به صورت متحرک در ابتدا یا انتهای یک ویدئوی گرافیکی یا یک تیزر تبلیغاتی نشان داده می‌شود.
در واقع لوگو موشن روشی است که در آن یک آرم به وسیله صدا و نمادهای گرافیکی متحرکت به صورت متحرک در می آید. همچنین لوگوی متحرک یکی از زیر شاخه‌های علم گرافیک است که با استفاده از دیگر تکنیک‌ها اعم از انیمیشن و طراحی موشن گرافیک، اقدام به طراحی لوگوی متحرک میکند.یکی از مزیت های مهم موشن گرافیک انتقال پیام در کمترین زمان است. ماندگاری پیام با این روش تبلیغاتی، در ذهن مخاطب بسیار بیشتر از روش های دیگر است. بنابراین یک موشن گرافیک حرفه‌ای میتواند تاثیر زیادی در برندسازی یک نام تجاری داشته باشد.
شرکت تبلیغاتی بارنا با تکنولوؤی روز لوگو موشن های خلاقانه برای کسب و کار شما در نظر گرفته است .
لوگو موشن یکی از تکنیک‌های موشن گرافیک است که می‌تواند تاثیر زیادی بر برندینگ یک نام تجاری داشته باشد.

تیزر تلویزیونی

کاربران امروزه بیش از همه به تماشای ویدئو علاقه دارند. ۹۲ درصد کاربران اینترنت ویدئوهای تبلیغی را تماشا می کنند و یک سوم از خریداران، بعد از دیدن تیزر تبلیغی است که دست به خرید می زنند. ازمزایا تبلیغات تلوزیونی می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• کاربران ویدئو را به اشتراک می گذارند. اگر تیزر تبلیغی شما جذاب باشد مطمئن باشید که به افراد به طور رایگان با اشتراک آن، برای شما بازاریابی می کنند!
• ویدئو، بهترین شکل اطلاع رسانی است. وید دارای تصویر و موسیقی است و حرکت دارد و بنابراین در کمترین زمان میتواند بیشترین اطلاعات را به ذهن کاربر منتقل کند.
• موتورهای جستجو به ویدئو علاقه دارند. موتورهای جستجو، سایتهایی که دارای ویدئو هستند را در اولویت قرار میدهند.
• تیزر تبلیغاتی موجب جذب اعتماد مشتری می شود. نتایج یک تحقیق انجام شده در آمریکا نشان داده که ۳۶ درصد از افراد به تبلیغات تیزری اعتماد می کنند

 

ساخت مستند تبلیغاتی

فیلم مستند یکی از شاخه های بزرگ سینما است که به منظور تصویر کشیدن جنبه های واقعی یک رویداد یا مکان ساخته می شود. امروزه فیلم مستند یک تکنیک از فیلم سازی است که در آن هدف اصلی انتشار مطلب با شیوه ای از تقابل با مخاطب است که در آن این شیوه دائما در حال تحول است و مرزی ندارد. به طور ساده تر می توان گفت فیلم مستند یک جور قصه نویسی است. اولین گام در ساخت فیلم مستند پیدا کردن موضوع و گسترش فکر می باشدکه خود به دوبخش کشف داستان و گسترش و تدوین داستان منجر می شود.
فیلم مستند رویدادی را که در جلوی دوربین اتفاق می افتد را به صورت کاملا واقعی به نمایش در می آورد. رمز موفقیت هر فیلم جذب مخاطب است، در فیلم های مستند سعی می شود با ارائه تصویری مناسب از چالش های همه گیر مردمی، مخاطب را جذب کرد. با ایده های خلاق ما د رگوه تبلیغاتی بارنا همراه شوید.