چرا به یک کارت ویزیت نیاز داریم و چگونه بهترین کارت ویزیت را داشته باشیم ؟
در مورد کارت ویزیت بیشتر بدانید

شما برای توسعه کسب و کارتان باید کاری کنید که نام و طرح کسب و کار شما در ذهن مشتری نقش ببندد. یکی از این کار ها داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای و خاص می باشد.توجه داشته باشید که طراحی یک کارت ویزیت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا باعث میشود تا کارت شما نزد مشتری ارزشمند بوده و نزد خود نگه دارد

در دوران فعلی کمتر کسی کارت ویزیت های معمولی و کاغذی را نزد خود نگه میدارد و مردم سعی میکنند کارت ویزیت هایی را نزد خود نگه دارند که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و هم مقاومت بالایی داشته باشد و ماندگاری آن بالا باشد.

نکته دیگر که باید به آن توجه داشت این است که کارت ویزیت شما باید در نگاه اول کلیه اطلاعاتی که مشتریان به آن نیاز دارند را به آنها بدهد. در واقع کارت ویزیتی ساده با محتوای مناسب و مورد نیاز. و این را باید بدانیم که کارت ویزیت رزومه یا تراکت نیست!

 

برخی از کارهایی که کارت ویزیت شما انجام می‌دهد
  •     نام شما و کسب‌وکارتان را به نمایش می‌گذارد.
  •     ذا های ارتباطی به شمارا نمایش میدهد.
  •     سبک و شخصیت کاری شما را نمایش می‌دهد
  •     کارت ویزیت می‌تواند بسیار جذاب، غیرمعمول، عجیب، و یا بامزه باشد تا نام تجاری شما را مانند یک تبلیغات تلوزیونی، در ذهن مخاطب ماندگار نماید.
  •     کارت ویزیت می‌تواند بین مردم چرخش کند و به دست هرکسی که می‌رسد، همان پیام‌ها را به ایشان نیز منتقل کند.
برای این که یک کارت ویزیت سرشار از خلاقیت داشته باشیم باید به دو جنبه از آن بپردازیم.

۱- محتوا: هر  اطلاعاتی که روی کارت درج می شود

۲- فرم: ساختار و سبک طراحی کارت

3- محتوا در کارت ویزیت خلاقانه

برای این سوال (چرا کارت ویزیت) چهار دلیل وجود دارد  :
۱- کارت های کسب و کار افراد را مجبور به پیگیری می کند.

این مهمترین دلیل برای این است که چرا چرا کارت ویزیت داشته باشیم زیرا هنگامی که شما فردی را ملاقات می کنید و با آن ارتباط برقرار می کنید، می خواهید فرصتی برای او بوجود بیاورید تا بدون نیاز به قلم و یا موبایل خود او را مجبور به پیگیری کنید.به همین دلیل است که هنوز هیچ تکنولوژی نمی تواند جایگزین کارت کسب و کار در تشویق مردم به پیگیری ارتباط با شما شود.

در مورد برندینگ بیشتر بدانید
۲- کارت های کسب و کار نشان می دهد که شما حرفه ای هستید.

زیرا برای کوچکترین  کارهایی که انجام می دهیم بزرگترین پیام ها را ارسال می کنیم.یک کارت کسب و کار نشان می دهد که که شما وقتی را گرفته اید تا اطلاعات خود را در یک کارت قرار دهید. این شما را از ۹۹ درصد از افراد دیگر متمایز می سازد که ممکن است دانشجویانی مانند شما هستند یا خارج از آن به دنبال شغلی مانند خودتان هستند.

۳-داشتن یک کارت کسب و کار، شما را روی یک هدف متمرکز نگاه می دارد.

اگر تصمیم به رخداد رویدادهایی مثل این هستید و تعداد مناسبی کارت ویزیت از شخص خود دارید ، می توانید بلافاصله یک هدف برای خود ایجاد کنید.یک نمونه از یک هدف این است که برای به ارمغان آوردن این رویداد شروع به توزیع ۵۰ کارت کسب و کار کنید . شما همچنین می توانید اهداف ثانویه ای  مانند جمع آوری حداقل ۲۰ عدد از کارت های کسب و کار دیگران و یا ترغیب سازی  حداقل ۱۵ تا ۲۰ نفر برای پیگیری ارتباط با خودتان . اگر تصمیم گرفتید به شیوه بازاریابی  شبکه ای  مراجعه کنید، کارت های کسب و کار شما می تواند به عنوان یک یادآور خدمت کند و شما را بر روی اهداف متمرکز کند تا ارتباط با افراد مختلف در مورد فرصت های احتمالی را پیگیری کنید.

۴-کارت های کسب و کار می تواند به شما کمک کند تا اطلاعات را به سرعت انتقال دهید.

یک کارت کسب و کار خوب نه تنها نام و اطلاعات تماس شما را شامل می شود. بلکه مهارت های شما را هم ذکر می کند . داشتن این جزئیات فوق العاده می تواند تمایزات را بسازد، گرچه شخصی که شما ابتدا کارت کسب و کار خود را به او ارائه می دهید ممکن است به مهارت های شما نیاز نداشته باشد ، اما ممکن است کسی را در شبکه خود ببیند که نیاز به کسی مانند شما دارد.خوب است که به یاد داشته باشید که برخورد های تصادفی با افراد مختلف همیشه رخ می دهد. پس همیشه باید خود را برای استفاده از این جلسات و فرصت هایی که ممکن است توسط آنها بوجود آیند، آماده کنید.

کارت ویزیت شی فیزیکی است که مشتری‌های بالقوه می‌توانند آن را همیشه همراه خود داشته باشند.

از این رو شما یا برند تان فقط یک اسم نیستید که بیان شوید و به فراموشی سپرده شوید.

کارت‌ ویزیت ها هرگز کاربرد خود را از دست نداده ‌اند.

همیشه در دسترس هستند و به علت نبود آنتن یا قطعی اینترنت دچار مشکل نمی‌شوند.

کارت ویزیت شما می‌تواند فارغ از اینکه در چه مکانی قرار دارید و حتی زمان‌هایی که الزام به خاموش کردن تلفن‌های همراه و دیگر دستگاه‌های ارتباطی است، مثل سفرهای هوایی یا بیمارستان‌ها، اطلاعاتتان را نمایش می دهد.

مشاهده نمونه کار های طراحی کارت ویزیت کانون تبلیغاتی بارنا
معایب کارت ویزیت

غیرقابل ویرایش هستند

  •     زمان زیادی نمی شود آنها را نگه داشت و امکان گم شدن دارند
  •     محدودیت نوشتاری ایجاد می کند ، بخاطر اندازه کوچک شان
  •     در چاپ کارت ویزیت محدودیت تیراژ وجود دارد
  •     محدودیت مکان دارد و در یک شهر نمی شود پخش کرد فقط محدوده کوچکی
  •     در صورت عوض کردن شماره یا تغییر در آدرس و همینطور نوسان قیمت ها باید دوباره کارت ویزیت چاپ و به روز رسانی شود
در ادامه مقاله مزایای کارت ویزیت می پردازیم به :
1– قیمت فوق العاده مناسب

قیمت مناسب کارت ویزیت آنلاین نسبت به کابرد های بی شمار آن و همین طور نسبت به قیمت چاپ کارت ویزیت های با کیفیت یا چاپ تراکت و همینطور هزینه نیروی انسانی جهت پخش تبلیغات چاپی و … بسیار به صرفه است.

2 – ارسال ساده برای مخاطبان

ارسال وبازدید توسط مشتری در کوتاه ترین فاصله زمانی توسط کارت ویزیت آنلاین برای شما ایجاد می شود.

چه مدت زمان طول می کشد تا 1000 عدد کارت ویزیت یا تراکت پخش شود ؟

این خاصیت کارت ویزیت آنلاین است که در کوتاه ترین زمان به دست افرادی برسد که به آن نیاز دارند.

در ادامه مقاله مزایای کارت ویزیت می پردازیم.

3 – عدم هدر رفت منابع

خاصیت کارت ویزیت آنلاین مانند کارت ویزیت های کاغذی و چاپی دور ریز یا خراب شدن ندارند.

و نگهداری آن برای مشتریان و مخاطبان شما دردسر ایجاد نمی کند.

4 – تعداد بازدید نامحدود

تعداد بازدید نامحدود از ویژگی های انحصاری کارت ویزیت آنلاین است.

شما یکبار هزینه می کنید و به تعداد دل خواه آن را پخش می کنید و هزاران مشتری شما بارها و بار ها می توانند به سادگی کارت ویزیت آنلاین شما را در مدت یک سال مشاهده کنند.

خرید کاغذ کتان

5 – دوست دار طبیعت

کارت ویزیت آنلاین یک محصول سبز است،با توجه به پیشرفت جوامع و استفاده از فناوری ها و تکنولوژی هایی که منجر به کاهش استفاده از کاغذ و حفظ محیط زیست شوند.

این محصول هم از نظر استفاده از تکنولوژی که کاملا در بستر اینترنت است و هم به خاطر اینکه به هیچ وجه نیازی به کاغذ و مواد چاپی و شیبمیایی ندارند.

دوستدار محیط زیست است و منطبق بر نیاز های جوامع پیشرفته است.

مزایا سفارش کارت ویزیت آنلاین

6 – سیستم نقشه گوگل و مکان یاب

از بین بردن دردسر های صاحبان مشاغل بابت پیدا کردن آدرس آنها توسط مشتریان از بارزترین منافع کارت ویزیت آنلاین است.

از جذاب ترین و کاربردی ترین خواص کارت ویزیت آنلاین بهره گیری از قسمتی است که در آن علاوه بر درج اطلاعات تماس شما از جمله تلفن ، فکس ، آدرس و …

شما می توانید آدرس خود را در نقشه گوگل در آن قرار دهید تا مشتریان شما به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن محل کسب و کار شما را پیدا کنند.

در ادامه پاسخ به مزایای کارت ویزیت می پردازیم به :
7 – حرفه ای بودن در بستر

نشان دادن حرفه ای بودن کسب و کار شما و هم چنین توسعه تجارت الکترونیک کسب و کار شما.

با توجه به پیشرفت روز افزون بستر اینترنت در کشور فوق العاده بالای معاملات اینترنتی و معرفی کسب و کار ها از طریق اینترنت ، کارت ویزیت آنلاین می تواند موثرترین و به روز ترین محصول در این زمینه کسب و کار شما را کمک کند.

این کارت ها نمایانگر میزان حرفه ای بودن کسب و کار شما در بازارهای رقابتی این دوران باشد که به شدت نیازمند این تکنولوژی ها و فناوری ها جهت ماندن در این بازار رقابتی است.

8 – ارائه اطلاعات کاربردی

ارائه اطلاعات کاربردی و جذاب کار شما در کارت ویزیت آنلاین شما.

با صفحاتی که در کارت ویزیت انلاین شما تعبیه شده است به سادگی می توانید اطللاعاتی از محصول و خدمت خود را در آن قرار دهید.

شما می توانید در عین کارایی می تواند مشتری را جذب نماید و دیگر از دادن اطلاعات زیادی که موجب می شود مشتری شما از خواندن آنها خسته شود و توجهی به کار و فعالیت شما نکند ، شما را راحت می کند و فقط اطلاعات کاربردی خود را در اختیار مشتری می گذارید.

نکات دیگری درباره مزایای کارت ویزیت وجود دارد که با آن می پردازیم :
9 – جلوه های جذاب بصری

با به روز شدن شیوه های معرفی کسب و کار ها پیروزی در بازار رقابتی در دست کسانی است که در جامعه ی امروزی توجه شایانی به مباحث روان شناسی و روان شناختی جامعه هدف خود دارند که محصول ویژه کارت ویزت تمامی توجهات لازم به این زمینه را انجام داده و نمونه کارت شما را به گونه ای طراحی می کند که علاوه بر استفاده از رنگ ها و طرح های شارپ و دیدنی که موجب جلب توجه مخاطبان از طریق ویژگی های بصری می شود که با توجه به جدید بودن محصول قطعا موجب جذب نگاه و فکر آن ها به خدمات شما می شود.

10 – امکان اتصال به شبکه های دیگر

امکان اتصال مستقیم به شبکه های اجتماعی و خدمات بستر وب شما از خواص کارت ویزیتآنلاین است.

گروه طراحی کارت آنلاین با توجه به شرایط کسب و کار شما و پیشرفت استفاده از شبکه های اجتماعی ، سایت ها و وبلاگ ها و …. قسمت هایی را برای شما در کارت ویزیت آنلاین شما تعبیه می کند.

که به سادگی و با یک لمس به صورت مستقیم به شبکه های شما وصل شده و مشتریان شما به سادگی می توانند از خدمات شما استفاده کنند.

چاپ جعبه

11 – قابلیت تغییر اطلاعات

امکان حذف و یا تغییر اطلاعات داخل کارت ویزیت آنلاین در هر زمان ممکن است و این ویژگی منحصر به فرد و فوق اللعاده جذاب کارت ویزیت آنلاین است.

که شما تا سه بار در سال می توانید به صورت رایگان اطلاعات داخل کارت ویزیت آنلاین خود را ویرایش کنید.

و دیگر دردسر های کارت ویزیت معمولی یا تراکت ها را ندارید که اگر تغییری در آدرس یا شماره های شما رخ بدهد مجبور نباشید همه آنها را دور بریزید.

12 – پشتیبانی و خدمات آنلاین پس از فروش

با استفاده از تیمی مجرب و کادری کاملا حرفه ای در محیطی امن ما این بستر را فراهم کرده ایم تا با پشتیبانی 24 ساعته بتوانیم تمام دغدغه های مشتریان را برآورده سازیم.

از طرفی آسان بودن ارتباط با پشتیبانی محصول از دیگر ویژگی های سیستم پشتیبانی و خدمات آنلاین است.

13 – استفاده از نمونه کار ها و عکس های شما

یکی از اصلی ترین ویژگی های این کارت الصاق عکس می باشد.

یعنی شما می توانید هر عکسی به دلخواه را برای کارت ویزیت آنلاین خود با قابلیت بزرگ نمایی انتخاب کنید.

که البته در سایر محصولات تبلیغاتی چاپی این امکان وجود ندارد،مشتری می تواند با نگاه اجمالی کاملا با فعالیت شما آشنا شوند.

کم بودن حجم و مفید بودن از ویژگی های دیگر بخش گالری تصاویر شما است،هر عکسی را می توانید برای تبلیغ خود قرار دهید.

14 – لمسی بودن

یکی دیگر از مهم ترین و ساده ترین ویژگی های کارت ویزیت آنلاین ، لمسی بودن آن است،امروزه با پیشرفت محصولات لمسی شدن از قابلیتهای مهم در خدمات می باشد.

ما در بارنا با استفاده از تیم حرفه ای و تخصصی گرافیک متناسب با کسب و کار شما کارت ویزیت را طراحی و چاپ می کنیم. دریافت مشاوره
دسته بندی ها: وبلاگ